Irodavezetői álláshirdetés

A Romániai Magyar Közgazdász Társaság (RMKT) az erdélyi magyarság egyik legrégibb szakmai szervezete, amelynek tagjai közgazdászok, valamit a gazdasági kérdések iránt érdeklődők közössége.

Az irodavezető fő feladata egy olyan ügyvitel kialakítása és fenntartása, amely képes túllépni a mindenkori elnökség kapacitásán, és amely képes erőt és erőforrást biztosítani minden tevékenység vagy szakmai partner számára, amely az RMKT keretében működik és működni szeretne.

Feladatok

  1. Tagság menedzsmentje, valamint a tagszervezeti koordináció.
  • A szervezeti adminisztráció menedzselése az elnökséggel közösen
  • Számlázás és bejövő számlák eljuttatása a könyvelőhöz
  • Archiválás elektronikusan (drive) és fizikai formában
  • Szervezeti dokumentumok előkészítése
  • RMKT események koordinálása a projektfelelősökkel közösen. Egyeztetés az események szervezőivel és kialakítani egy éves ütemtervet. Az események logisztikájának a biztosítása.

  • Fundraising megszervezése
  • Hazai és magyarországi pályázati adminisztráció
  • Támogatókkal való kapcsolattartás
  • A szervezet belső és külső kommunikációjának megszervezése.
  • Szervezet döntéshozási mechanizmusainak előkészítése, segítése
  • Székház működtetése – kapcsolattartás a bérlővel, közüzemi számlák nyilvántartása / kifizetése

Elvárások

  1. Jó kommunikációs készség magyar és román nyelven
  2. MS office (főleg word és excel) alapismerete
  3. Rugalmasság, alkalmazkodóképesség
  4. Szervezőkészség

Előnyt jelent

  1. Civil tevékenységben szerzett tapasztalat
  2. Angol nyelvtudás
  3. Jogosítvány
  4. Rendezvényszervezői vagy adminisztrációs munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  1. Hosszútávú biztos munkahely
  2. Szakmai fejlődés lehetősége – képzéseken, konferenciákon való részvétel
  3. Rugalmas munkaprogram
  4. Barátságos, támogató környezet
  5. Kapcsolati háló növelése

Munkavégzés helye: Kolozsvár.

Önéletrajzokat január 10-ig várjuk az office@rmkt.ro címre.